Tekstil
Ülkemizin en önemli lokomotif sektörlerinden birisi hiç şüphesiz ki tekstil sektörüdür. Yurtdışında birçok dünya markasına kumaş imalatının geçekleştiği ülkemizde spor tekstili konusunda üretim yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Rakiplerimiz ile rekabet etmenin en önemli unsurlarından birinin ‘’kalite’’ olduğunu biliyoruz. Özel olarak ürettirdiğimiz ISO 9001 kalite belgeli kumaşları ürün çeşidimize göre seçiyoruz. Müşterilerimizden gelen talepleri, teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün gamını ve mevcut ürün kalitesini iyileştirmek, geliştirmek ve sektöre en iyi çözümleri sunmak amacı ile Ar-ge ve kalite kontrol çalışmalarına büyük önem veriyoruz.

Baskı Teknolojisi
Ürünlerde baskı tekniği olarak; dijital, sıcak presleme ve serigrafi tekniğini kullanmaktayız. Ürünün sipariş adetine, materyaline ve baskı yapılacak görselin çeşidine göre baskı yöntemimiz değişkenlik sağlar. Sizin veya kurumunuzun tanıtımına ilişkin fotoğraf, logo ve reklam yazılarınızı 1. sınıf kumaş üzerine basıyoruz. Bu baskı yöntemiyle formalarımızdaki görsel temalar istenilen ölçülerde ve diğer hiçbir baskı tekniği ile alamayacağınız çok ince detaylarla milyonlarca renk kullanılarak fotoğraf görüntüsündeki baskı kalitesine ulaşır. Renk canlılığını korur ve çok uzun süreler yıpranmaya, solmaya, çıkmaya karşı mukavemet kazanır.

Promosyon
Marka değerinizi yükseltmek ve hedef kitlelerinize ulaşmak amacıyla yapacağınız promosyon çalışmalarınız için, kurumsal kimliğinizi yansıtacak tasarım desteği, danışmanlık ve ürün desteği veriyoruz. Spor organizasyonları ve sosyal etkinliklerinde kullanılan taraftar şov atkılarını, tişörtleri, bayrakları v.b ürünleri size özel tasarım ve sınırsız renklerde dijital baskı tekniğiyle üretiyoruz. Ürün modellerimize, sitemizin ‘’Promosyon Ürünler’’ kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Ekipman
Ekipmanlarımızı, üretimini yaptığımız spor tekstil ürünlerindeki kalite anlayışımızla aynı paralelde beğeninize sunuyoruz. Amacımız; En ucuzunu değil, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilecek kaliteye sahip uygun fiyatlı ürünleri tarafınıza sunmak. Sitemizin ‘’Ekipman ve Aksesuarlar’’ kategorisinden ürünlerimizi inceleyin…

ÖNCEKİ SAYFA

Bizi kimler tercih ediyor ?

  • Corporate Games

  • Dragon Boat

  • Corporate Football league (CFL)

  • Corporate Basketball league (CBL)

  • Şirketler Ligi

  • Ünilig

Sosyal etkinliklerinde, spor aktivitelerinde, reklam amaçlı tanıtımlarında bizimle çalışmayı tercih eden kurumsal firmalardan bazılarını Referanslar sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

kolleksiyon   referanslar   görseller  

  tekstilde
  Farklı tasarımlarımın kaliteli kumaşlarda hayat bulduğu ürünlerle
  imajınızı belirleyin...
   
 
  promosyonlarda
  Kurumsal etkinlik ve sosyal aktivitelerinizde kullanacağınız
  size özel ürünler...
   
  baskı teknolojisinde
  Dijital uygulamalı tekniklerle sınırsız renklerin
  tasarımlarla buluşması...
   
 
  ekipmanlarda
  Sporun her branşında ekipman ve aksesuarlarla
  ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şey...
   

Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter

Copyright © forma-siparis.com   designed by MungaN 2016